10 Slaapkamers Hotel te koop Beyoglu, Turkije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het vergunning gegeven Hotel van de Boutique met 10 Zalen in Cihangir Beyoglu
Het hotel met 10 ruimten wordt verdeeld meer dan 8 vloeren. Het heeft 5 vloeren voor aanpassing, 2 negatieve vloeren voor keuken en wasserij, en een ingangsvloer voor ontvangst. Elke ruimte heeft een badkamers en is uitgerust met A/c. Het hotel is klaar om gasten goed te keuren en te werken.
Het hotel in Istanboel Beyoglu voor verkoop is gelegen aan een 83 m2perceel binnen een centrale plaats in Cihangir. Beyoglu is één van de populairste toerismecentra in Istanboel. Het kenmerkt een hoog eenjarig bezoekertarief. Dientengevolge, heeft het hotel voor verkoop een hoog werkend potentieel.
Het hotel is binnen het lopen afstand van dagelijkse belevingswaarde zoals restaurants, markten, koffie, en bars. Het wordt gevestigd 100 m van Straat Istiklal, 150 m van de metro post, 1.3 km van Toren Galata, 200 m van Vierkant Taksim, 2.6 km van Eminönü, 2.9 km van Grote Bazaar, 3.3 km van Blauwe Moskee, 5.2 km van 15 de Brug van de Martelaren van Juli, en 42 km van de Internationale Luchthaven van Istanboel. IST-1506
Airconditioning
Geleverd
Satelliet TV
De Dienst van de portier
Veiligheid 7/24
De Camera van de veiligheid