3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Bodrum, Turkije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De overzeese en van de Stad Omgekeerde Duplex van de Mening in Centrale Bodrum
Gevestigd in één van de meest gezochte gebieden van Centrale Bodrum, is deze omgekeerde maisonnette gesitueerd binnen moderne woon complex voltooid in 2017. Het komt met zijn eerste plaats en levensstandaarden duidelijk uit van uitstekende kwaliteit.
De reeks op een 11.000 m2perceel, de plaats bestaat uit 24 duplexen en 2 losgemaakte villa's, die een rustige, elegante, en eigentijdse levensstijl met het goed ontworpen modelleren en architectuur aanbieden.
Deze omgekeerde duplex heeft een perceelaandeel van 330 m2 en een gesloten het leven gebied van 135 m2.
Voor het ingangs (hogere) niveau, zijn er een ruime woonkamer, een open-plankeuken, een gastWC, en een balkon met meningen.
Voor het tuinniveau, zult u 3 slaapkamers (met een Engels-reeksbadkamers), 2 badkamerss in totaal, een wasserijruimte, en een grote privé tuin vinden.
Aangeboden volledig geleverd, is het bezit uitgerust met radiatorinfrastructuur en kan gemakkelijk worden verwarmd door een warmtepomp te installeren.
Enkel achter de villa, is er een gedeeld zwembad voor ingezetenen, en het parkeren ter plaatse is ook beschikbaar.
De plaats is hoogst voordelig - slechts 5 minuten aan Bodrum stadscentrum en ongeveer 35 minuten aan Luchthaven Bodrum.
Of u een permanente woonplaats zoekt, bieden een de zomerhuis, of een stevige investeringskans, dit bezit een bevoorrechte levensstijl met het overweldigen van overzeese en stadsmeningen in het hart van Bodrum aan.
Tevreden om het team van Turkije van het Bezit van de Luxe voor verdere details te contacteren en het bekijken te schikken.
Ongeveer Bodrum
Bodrum is één van de trillendste toeristensteden in Turkije de belangrijkste stad op het Schiereiland Bodrum.
Bodrum is de plaats van de oude stad van Halikarnassus, beroemd voor het Mausoleum van Halikarnassus (die na 353 BCE wordt gebouwd), en één van Zeven is van de Oude Wereld benieuwd. Een belangrijke aantrekkelijkheid nu en het prominentste oriëntatiepunt in de stad zijn Kasteel Bodrum dat van 1402 door de Ridders Hospitaller, tijdens de Kruistochten wordt ingebouwd.
Een marktstad en een visserijdorp tot de jaren '60, Bodrum begonnen met zijn evolutie in moderne Bodrum die wij vandaag hebben gekend, toen de Turkse intellectuele en culturele elite in de stad begon te regelen.
Bodrum heeft zich sindsdien als het varen bestemming met een zeer grote Jachthaven naast het Kasteel ontwikkeld en snel is geworden een favoriete bestemming voor bezoekers geweest die van de unieke combinatie van de oude afgelopen en moderne westelijke cultuur genieten. Zoals u zou denken zijn er vele winkels en restaurants langs en achter de overzeese voorzijde. Het is een jeugdige stad ook en omvat de beroemde Halikarnas nachtclub, met een capaciteit voor 4000 beroemd voor openluchtschuimpartijen! Niet verre van het centrum zijn grote internationale detailhandels die een reusachtige selectie van alles verstrekken u moet kopen om een looppas uit te rusten een huis.
Een belangrijke aantrekkelijkheid voor goed gehield is de Jachthaven Bodrum en de Club van het Jacht. Hier zijn vele luxewinkels, die rijk met inbegrip van bezoekers verzorgen die hun boten in de Jachthaven hebben vastgelegd. De voor de betere inkomstklasse supermarkten met fijne wijnen, exclusieve olijfolie, ontwerperkleding en meubilair kunnen allen binnen stenen worden gevonden werpen van de Jachthaven. En dit is het gebied waar de fijnste restaurants van een aantal van de Schiereiland moeten ook worden gevonden. Dit gebied van Bodrum heeft een atmosfeer die niet uit plaats in enkele wereldberoemde jachthavens rond de wereld zou zijn die u in Florida, Californië, Zuidelijk Frankrijk, Italië of Spanje kunt vinden.
Plaats
LUCHTHAVEN: 35 km aan Luchthaven Bodrum
MEEST DICHTBIJGELEGEN STAD: Het Centrum van de Stad van Bodrum
AFSTAND OM STAD TE SLUITEN: 18 km aan Yalikavak
OVERZEES/STRAND: 2 km
SUPERMARKTEN: 500 m
Het Tarief van de basis Informatie
VILLA (Ref: 2363): 950,000 euro
HET TYPE VAN BEZIT: Semi losgemaakte villa
HET JAAR VAN DE BOUW: 2017
DE VOORWAARDE VAN HET BEZIT: Uitstekend
HET LEVEN GEBIED: 135 m2
DE GROOTTE VAN HET PERCEEL (ONG.): 330 m2
DE RICHTLIJN VAN HET BEZIT: Zuidwesten
MENINGEN: Panoramische stads en overzeese meningen
AANTAL VLOEREN: 2
SLAAPKAMERS: 3 dubbele slaapkamers
BADKAMERSS: 1 met Engels-reeks, 1 familiebadkamers
HET LEVEN GEBIED: Open plan groot het leven gebied met balkon
KEUKEN: Volledig gepaste, moderne keuken
DE ZAAL VAN HET NUT: Ja
DE TYPES VAN VLOER: Harde houten en ceramisch
TUIN: Privé en lanscaped tuinen
BUITEN: Gemodelleerd, handhaafde goed complex
ZWEMBAD: Grote gedeelde pool
DE PRIVÉ TOEGANG VAN HET STRAND: Nr
ELEKTRO LEVERING: Leidingen met filegenerator
WATERVOORZIENING: Leidingen met filetank en goed
Het PARKEREN: Privé parkeerterrein
Het VERWARMEN: Het systeem van de centrale verwarming en a/c
AIRCONDITIONING: Alle ruimten
HET VERWARMEN VAN HET WATER: Elektrische boiler
VEILIGHEID: 24/7 complex en alarm met poorten
GELEVERD: Volledig geleverd