Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Kotor-Bay Montenegro EN Immobiliers à Vendre Kotor-Bay Kotor Bay FR Inmueble a la venta Kotor-Bay Kotor Bay ES Immobilien zum Verkauf Kotor-Bay Kotor Bay DE Immobiliari in Venditap Kotor-Bay Kotor Bay IT Immobiliën te koop Kotor-Bay Kotor Bay NL Imoveis venda Kotor-Bay Kotor Bay PT дома Продажа недвижимости Kotor-Bay Kotor Bay RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Kotor-Bay, Montenegro

£1.038.120 GBP | $1.412.520 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Badkamers: 5
Oppervlakte: 210 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Montenegro Properties
Aleksandra 
Locatie: Montenegro
Talen: Engels
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/16/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Kotor-Bay, Montenegro

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit moderne bezit wordt genesteld in uitstekend gevestigd in Dobrota, Kotor enkel 30 m van het overzees.
Het gebied van de villa: 210 m2
Het gebied van het land: 330 m2
Slaapkamers: 5
Badkamerss: 5
Garage: 60 m2
Het bezit wordt uitgespreid meer dan drie niveaus en opschept mooie overzeese meningen.
De lay-out van de vloer:
- Benedenverdieping: woonkamer, eetkamer, keuken, toilet, de zomerkeuken
- Parterre: 3 slaapkamers, 2 badkamerss en ruim terras
- Eerste verdieping (afzonderlijke ingang): twee 1 slaapkamerflats
Het bezit wordt volledig geleverd. Bezitsideal voor huurdoeleinden. De villa kenmerkt ook zijn eigen garage en enkel een paar stappen van het overzees gemakshalve gevestigd. De oude Stad van Kotor is weg enkel 4 km.
Overzeese Meningen
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Kotor-Bay" Montenegro

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Kotor-Bay
Regio: Kotor Bay
Provincie:
Land: Montenegro
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 210 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
9
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Kotor-Bay | Kotor-Bay Verminderd Vastgoed | Kotor-Bay Luxe Vastgoed | Kotor-Bay Goedkoop Vastgoed | Kotor-Bay Huizen-Villa te koop