£54.577 GBP | $73.855 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: Studio
Oppervlakte: 21 m2
Bouwdatum: 1968
Eigenaar / Manager:
Arkadia
Contact Agent
Locatie: France
Talen: Engels, Frans
(Arkadia)
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Arkadia.
Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Arkadia.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Arkadia.

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Appartement te koop Dijon, Frankrijk
Ideal investor, pied-à-terre for workers or students!! Located in the charming city of Dijon (21000), Chevreuil district. In a secure co-ownership built in 1968, on the 1st floor, this 21 m² studio consists of a bright living area open to a functional kitchenette, a bathroom with toilet, and an entrance hall with an integrated wardrobe for optimal space-saving. Additionally, the presence of fiber optic guarantees fast and reliable internet connectivity, meeting modern communication needs. A basement storage space completes this property, providing extra space for storage. The property is sold with all the furniture: new 140x200 bed, table, desk, chairs, fridge, microwave, TV, etc. Free from any occupation, it was rented out for 450 euros per month, allowing for a gross yield of 8.5%. Parking is easy in the co-ownership.