Prijs
$ 36.303.989 USD
€33.934.433 EUR | £29.119.137 GBP |
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Type eigendom: Appartement
Grootte: Oppervlakte: 240 m2
Verkoop type: Wederverkoop
Geactualiseerd: 9/25/2023
Eigenaar / Manager:
Roaki Real Estate
Aquiles Rojas
Locatie: Dominican Republic
Talen: Engels, Spaans
Toon telefoonnummer.

Aquiles Rojas

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie.
Dit is misschien de computer vertaling:
? TORRE MINERI XIX, de las zonas mas exclusivas del Poligono Central.
? Descripcion General del Proyecto
? Localizada en una de las zonas mas exclusivas del Poligono Central. Teniendo como privilegio accesibilidad desde las principales avenidas de la ciudad de Santo Domingo.
Apartamentos disponibles del 3 al 9vo nivel.
? CARACTERISTICAS GENERALES DEL APARTAMENTO
? Dos (2) Apartamentos por nivel.
? Dos (2) Ascensores capacidad de 8 personas.
? Un (1) Ascensor de Servicio.
? Planta Electrica Full.
? Acceso Controlado por dken de seguridad.
? Camara de monitor o de Acceso.
? gebied Sociaal y Gimnasio.
Hal ? Amplio.
? PLANTA TIPO ARQUITECTONICA
? Mineri XIX cuenta con 2 impresionantes unidades por nivel. Estas se distribuyen de forma ergonomica, haciendo maxima utilizacion del metraje dispuesto.
? UBICACION
? Su ubicacion proxima al Centro Olimpico le proporciona la sensacion hibrida de Ciudad Cosmopolita, Combinada con la frescura, paz y libertad que este espacio ofrece.
? Apartamento 240 m2:
Het Hoofd van Habitacion bedriegt Kast y Bano,
2 Habitaciones Secundarias con Closet y Bano,
1/2 Bano de Visitas,
Sala,
Comedor,
Estudio, Balcon / Terraza,
Cocina Fria y Cocina Caliente,
Area DE Lavado,
Habitacion y Bano de Servicio.
Forma de pago:5,000 dolares de separacion
10% con la firma
40% durante la construccion
50% con la entrega
Caracteristicas
Buitenkant
Balcon
Estacionamiento techado
Algemeen
Ascensor
Portero
Recreacion
Piscina
Gimnasio