Land-Perceel te koop Moscow-Oblast, Rusland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het landbouwbedrijf werd opgericht in 2020. gelegen in het gebied van Smolensk, 243 km van Moskou op de weg van Minsk, op een enorm grondgebied van 98 hectaren landbouwgrond. Het perceel van land wordt geregistreerd als bezit met toegelaten gebruik voor landbouwproductie. Voor dit grondgebied, die met de eigenaardigheden van de hulp en bij een gebied van 7.5 hectaren (500 x 150 m) rekening houden, een complex van structuren die voor het fokken worden ontworpen en het grootbrengen werd het kleine vee gebouwd. Het complex wordt ontworpen voor het onderhoud van 2.000 dieren. Op het ogenblik, specialiseert het landbouwbedrijf zich in de cultuur en het fokken van schapen Romanov, de bevolking vanaf is 680 hoofden. In de directe nabijheid van het landbouwbedrijf, zijn er 3 gecultiveerde weilandgebieden met gebieden van 16.8 Ha, 33.4 Ha en 12.5 Ha voor het weiden van dieren in de zomer. Op het grondgebied van het district, worden 630 hectaren landbouwgrond geregistreerd als bezit.
Het landbouwbedrijf, evenals zijn grondgebied, werden gebouwd volgens een individueel project en werden gebouwd overeenkomstig alle bouwverordeningen en verordeningen. De noodzakelijke mededelingen (elektriciteit, watervoorziening, riolering) zijn uitgevoerd aan de voorwerpen, is het vullen uitgevoerd, is een drainagesysteem georganiseerd, en de vruchtbare laag is hersteld op heel het geschermde grondgebied.
Elk van 4 sheepfolds wordt gebouwd overeenkomstig de klimaateigenschappen van het gebied, en is voorgenomen voor het houden van 500 schapen in hen (max.capacity) volgens de aanbevelingen voor het fokken MRC. Elke sheepfold is een gesloten structuur die uit 2 functionele streken bestaan. De eerste de „winter“ streek is voor het houden van vee in het koude seizoen. De ruimten worden gemaakt in geïsoleerd ontwerp (externe muren, plafond), wordt één enkele passage georganiseerd met de plaatsing van dieren aan beide kanten. Wanneer gehouden, zijn de dieren verdeeld in kleine groepen volgens leeftijd, doel en inhoud in afzonderlijke kampen, met één enkele het voeden benadering voor 2 kampen. De afzonderlijke ruimten voor dierlijke zorg worden toegewezen („kraamafdeling“, inspectie, het verzorgen, het wassen, bloedinzameling en het testen, bergruimten voor inventaris, boerderijen). - nutsruimte voor de dienstpersoneel). Een ventilatiesysteem wordt ook verstrekt op dit gebied. De tweede de „zomer“ streek wordt ontworpen voor veilig en ruim,“ het unassociated „houden van al vee in het warme seizoen. Het is een enige, in de lengte geventileerde ruimte met de mogelijkheid om afzonderlijke paddocks voor gemakkelijk onderhoud van dieren te schikken. De roekenkolonies en 2 het voeden benaderingen worden georganiseerd aan de lange kant van sheepfolds, en het is mogelijk om de bescherming van dieren van ontwerpen te organiseren. De verlichting en het water zijn geïnstalleerd in zowel streken, evenals een water-heating boiler.
De pakhuizen van het hooi worden gebouwd van metaalstructuren en verstrekken optimale voorwaarden om geoogst hooi op te slaan genoeg om te om het volledige vee van dieren te voeden. In het seizoen van 2022, werden meer dan 1.400 broodjes van hooi (300 kg elk) geoogst en werden geplaatst in pakhuizen. Het hooi van uitstekende kwaliteit wordt geoogst op de nabijgelegen gebieden.
Op het grondgebied van het landbouwbedrijf, is er een afzonderlijk (geschermd) gebied voor productieactiviteiten. Een slachthuis en verwerkingswinkel voor de productie, de verwerking en de opslag van vleeswaren is voortgebouwd op het.
Dit voorwerp omvat een two-storey hoofdgebouw voor verrichting het hele jaar door, een behandeld gebied voor pre-slaughter vee die, met een totaal gebied van sq 578.6 houden. m. m, evenals opslagfaciliteiten (82.4 sq.m) voor het plaatsen van al noodzakelijk inventaris en het materiaal. Het materiaal is geïnstalleerd op het parterre van de productiezaal, toestaand u om de volledige cyclus van het werk aangaande verwerkingsdieren uit te voeren. De lopende band omvat:
een slachthuis met een pre-slaughter holdingsgebied;
het uitbenen van winkel (het snijden van vleeskarkassen en productie van half afgewerkte producten);
winkel voor het vullen en verpakking van half afgewerkte producten;
6 afzonderlijke ruimten met het koelen van materiaal (verschillende graden van het koelen en het bevriezen) voor het opslaan van diverse types van producten. 3 de koelende ruimten zijn uitgerust met gespecialiseerde deuren om de mogelijkheid van productverzending te verzekeren.
De industriële airconditioners zijn geïnstalleerd in alle ruimten van de lopende band om de vereiste temperatuur tijdens het werk te handhaven. De workshop is uitgerust met modern ingevoerd materiaal dat in Italië wordt vervaardigd (Veripack; MTH, CT). Op de eerste verdieping zijn er administratieve ruimten voor werknemers van de winkel. Dit gebouw is uitgerust overeenkomstig de regelgevende vereisten en de aanbevelingen van SES.
Bij een afstand van het landbouwbedrijf, wordt een biothermal kuil voor de vernietiging van dierlijke lijken met een chemisch pakhuis georganiseerd. Men zou moeten opmerken dat deze techniekstructuur overeenkomstig alle noodzakelijke regelgevende vereisten wordt ontworpen, die door een vergunning voor het recht wordt bevestigd activiteiten voor de verwijdering van veeafval uit te voeren.
De woningbouw werden voortgebouwd op het bezit om huisvesting voor landbouwbedrijfwerknemers te verstrekken. Op een perceel van 6.678 sm, zijn 4 (duplex) huizen voor 8 families gebouwd.